Feladatok

  • Dokumentumok, termékek, folyamatok változtatásainak nyomon követése, jóváhagyások rögzítése, en-gedélyeztetések ellenőrzése a Trackwise rendszerben betanulás után
  • Kulcs-felhasználóként tevékenykedik a Trackwise alkalmazásban. Trackwise oktatásokat tart a felhaszná-lóknak. Biztosítja, hogy a rendszer a vonatkozó SOP szerint kerül használatra.
  • Nyomon követi az ellenőrzött változtatásokat a Trackwise rendszerben és biztosítja a határidőn belüli végrehajtásukat. Koordinálja az Ellenőrzött változtatások lezárását a felelős Ellenőrzött változtatás kez-deményezőkkel.
  • Kapcsolatot tart a Globál csapattal a rendszerben történő változtatások kapcsán, és értesíti a felhaszná-lókat.
  • Felülvizsgálja és frissíti a funkcióhoz kapcsolódó munkautasításokat, folyamatleírásokat.
  • Támogatja a törzskönyvezéssel kapcsolatos projekteket és döntéseket.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (különösen Excel)
  • Kiváló kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Részletorientált gondolkodásmód

Előny

  • Komáromi vagy környékbeli lakos
  • Vegyészmérnök, vegyész, biomérnök, környezetmérnök, élelmiszeripari mérnök végzettség
  • Trackwise felhasználói szintű tapasztalat
  • Gyógyszeripari háttér

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Letelepedési támogatás
  • Igényes, modern munkakörnyezet