Feladatok

  • Határ és vírusvédelmi rendszerek hatékonyságának növelése
  • Patch management megoldások bevezetése
  • Log elemző és monitoring rendszerek kialakításában való részvétel
  • Jogosultságkezelési rendszer bevezetése (onboarding/offboarding)
  • Biztonsági incidenskezelés
  • Külső és belső sérülékenységi vizsgálatok lefolytatása
  • Hálózatok és rendszerek megfigyelése biztonsági rések vagy behatolások szempontjából
  • HW, SW infrastruktúrát érintő beruházások biztonságtechnikai támogatása és tervezése
  • Biztonsági auditok támogatása
  • Hardening

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, szakmai angol nyelvtudás
  • Legalább 3-4 év releváns szakmai tapasztalat IT infrastruktúra-biztonság területén
  • Sérülékenység vizsgálati technológiák, tűzfal technológiák, virtualizációs technológiák, titkosítási eljárások, biztonságos kódolási technikák ismerete
  • Forensics ismeretek
  • Biztonságtudatos szemléletmód
  • Pontosság, precizitás

Munkáltató ajánlata

  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet