Feladatok

  • Napi hálózati üzemeltetési feladatok ellátása, javaslattétel fejlesztésekre
  • A szolgáltatásokhoz tartozó L2, L3-as hálózati eszközök és ezekhez tartozó rendszerek üzemeltetése és fejlesztése
  • A szolgáltatásokhoz tartozó hálózati eszközök helyszíni vagy távoli hibaelhárítása és konfigurációja
  • Társosztályok szakértői támogatása
  • MPLS hálózat üzemeltetése
  • RIPE-al kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Dokumentációk kezelése

Elvárások

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • Középszintű, szakmai angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves, ISP/enterprise hálózat üzemeltetési és fejlesztési tapasztalat
  • Hálózati protokollok ismerete
  • L2/L3 eszközök ismerete
  • L3 VPN ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Határozott, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előny

  • Hálózati biztonsági protokollok ismerete
  • Vendortol független konfigurációs ismeretek
  • Közepes szintű linux/unix ismeret
  • CCNA, JNCIA

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség