Feladatok

  • A vállalat számviteli és adózási tevékenységének koordinálása
  • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
  • Francia és magyar főkönyv közötti különbségek kezelése
  • Havi zárás koordinálása
  • Éves beszámoló elkészítésében, közzétételében való aktív közreműködés
  • Adóbevallások elkészítésének ellenőrzése számos adónemre vonatkozóan (ÁFA,TAO, HIPA stb.)
  • Adótanácsadóval, adóhatóságokkal, könyvvizsgálókkal (Big4) való kapcsolattartás
  • Külső és belső auditokon való aktív részvétel
  • Rendszeres és eseti riportok készítése a menedzsment részére
  • Területet érintő belső szabályzatok és folyamatok kialakítása, fejlesztése és ellenőrzése
  • Számviteli osztály (2fő) koordinálása és a csapat szakmai fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 5-10 éves munkatapasztalat könyvelés, adózás területén
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Magyar számviteli-és adótörvények, jogszabályok naprakész ismerete
  • ERP rendszer ismerete
  • Stabil számítógépes ismeretek (főként MS Excel)
  • Önálló, strukturált és precíz munkavégzés
  • Erős koordinációs és allokációs készség

Előny

  • Nemzetközi hátterű vállalatnál szerzett tapasztalat
  • People Management tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Work-life balance (heti 1-2 nap home office lehetőség)