Feladatok

  • A vállalat szolgáltatásait kiszolgáló rendszerek üzemeltetése
  • Egyedi fejlesztések megvalósítása Linux/Unix környezetben
  • Tervezett és ütemezett karbantartások elvégzése
  • A rendszereknél felmerülő hibák elhárítása
  • A rendszerek dokumentációjának elkészítése, frissítése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Alapos Unix vagy Linux üzemeltetési tapasztalat
  • Unix shell programozási tapasztalat (sh/bash)
  • LAN/WAN hálózati ismeretek L2 és L3 szinten
  • IPv4 és IPv6 protokoll ismerete
  • Biztonságtudatos szemléletmód
  • Pontosság, precizitás

  • Internet szolgáltatói vagy egyéb telekommunikációs tapasztalat
  • Perl vagy Python programozási nyelv ismerete
  • PHP programozási nyelv ismerete
  • C/Rust/Go programozási nyelv ismerete
  • MySQL vagy MSSQL kezelő szoftver, SQL ismerete
  • SAN hálózati ismeretek, storage üzemeltetési tapasztalat
  • Kubernetes cluster, üzemeltetési tapasztalat (K8s)

Munkáltató ajánlata

  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet