Feladatok

  • Ütemezhető karbantartási feladatok organizálása, priorizálása, ütemezése, megvalósulások ellenőrzése
  • Eseti karbantartási feladatok, problémák gyors elvégzése, hibajavítás
  • Műszaki igazgató munkájának támogatása
  • Szerződött partnerek éves szerződéseinek felülvizsgálata, aktualizálása
  • Cserére vagy javításra szoruló anyagok meghatározása, javítóanyagok beszerzése, javítások elvégeztetése
  • Átépítésekben, kivitelezésékben való aktív részvétel, közreműködés
  • Műszaki észrevételek és javaslatok kidolgozása, hibák feltárása, megoldási javaslatok tétele
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, Vállalkozókkal, a Bérlők képviselőjével
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív és nyilvántartási feladatok ellátása (Költségvetési kiírások készíté-se, munkalapok kiállítása, átadási dokumentációk összeállítása

Elvárások

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség (gépésztechnikus, építész technikus)
  • Ingatlan üzemeltetés és karbantartás terén szerzett szakmai tapasztalat
  • AutoCAD vagy ArchiCAD ismeret
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel, stb.)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felelősségtudat, igényes, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, megbízhatóság

  • Kereskedelmi ingatlanok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Gépészmérnök vagy építészmérnök végzettség
  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, céges autó
  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, családias légkör