Feladatok

  • Behatolási kísérletek, penetrációs tesztek végzése, biztonsági rések vizsgálata különböző nagyvállalatok számára.
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, az igények felmérése, a biztonsági tesztelés meghatározása
  • A biztonsági tesztek elvégzése
  • Részletes riport készítése és bemutatása az ügyfél számára

Elvárások

  • IT biztonság terén szerzett szakmai képesítések (CEH, OSCP, CISSP)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Különböző IT biztonsági eszközök ismerete (Nmap, Aircrack, Nessus, Wireshark, Burp, Acunetix)
  • Releváns szabványok, pl. CIS, OWASP és CVSS, valamint hálózati biztonság, tűzfalak, IPS, proxy, SIEM, DLP és különféle operációs rendszerek ismerete
  • Legalább 1 év munkaviszony vállalása Hollandiában tartózkodással
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Elemző, precíz, kritikus személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Kiváló, igényes munkakörnyezet
  • Nyitott, barátságos, közvetlen munkatársak
  • Munka-magánélet egyensúlya
  • Szakmai fejlődési lehetőség, rendszeres képzések
  • Hosszú távú munkalehetőség