Feladatok

  • „A” kategóriás, nagy méretű irodaház karbantartása
  • Bérlői kapcsolattartás
  • Hibabejelentések fogadása, kisebb javítások elvégzése
  • Épületgépészeti és elektromos rendszerek, berendezések felügyelete, üzemeltetése
  • Általános karbantartói munkák önálló elvégzése, anyagbeszerzés
  • Mérőórák havi leolvasása, figyelése és dokumentálása

Elvárások

  • Szakipari középfokú végzettség (épületgépész, villanyszerelő, műszerész, stb.)
  • Legalább 4-5 éves szakmai tapasztalat létesítmény-üzemeltetés terén
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, mobil applikációk ismerete
  • Határozott, talpraesett, ugyanakkor együttműködő személyiség
  • Megbízhatóság, önállóság, precizitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló munkakörnyezet - saját tulajdonban álló, komplex rendszerekkel felszerelt, modern irodaház
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Lelkes, barátságos csapat, támogató munkakörnyezet
  • Angol nyelvtanfolyam, sportolási lehetőség