Feladatok

  • Különböző léptékű projektek csapatban történő lebonyolítása
  • A Senior Projekt Menedzser munkatárs szakmai támogatása
  • Partnerek munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Tervdokumentációk mennyiségi és műszaki felülvizsgálata
  • Megrendelői, bérlői, tervezői, hatósági, kivitelezői egyeztetéseken való részvétel
  • Szükség esetén részvétel az előkészítési feladatokban
  • Pót és elmaradó munka tárgyalások a tervezővel, kivitelezővel, egyéb partnerekkel
  • Átadás-átvételek lebonyolítása
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, ajánlatok összehasonlítása, értékelése
  • Szükség esetén egyeztetés ajánlatkérővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Utókalkuláció elkészítése, adatszolgáltatás
  • Műszaki átvilágítási feladatok végzése, koordinálása
  • Egyéb szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése

Elvárások

  • Építészmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szorgalmas, ambiciózus személyiség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Munkáltató ajánlata

  • Stabil hátterű, jó hírű vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség, kiemelt jelentőségű beruházásokban való részvétel