Feladatok

  • Nagy volumenű kivitelezési munkák, felújítási projektek menedzselése
  • Egyeztetések lebonyolítása a tervezőkkel, kivitelezőkkel, bérlőkkel
  • Költségbecslés készítése
  • Árajánlatkérés, ajánlatadók versenyeztetése, ártükör készítése
  • Áralkuk lebonyolítása
  • Költségvetések készítése, műszaki előkészítés, döntés előkészítés
  • Tervezői, építési ellenőri, kivitelezői szerződések előkészítése, véleményezése, a megkötés koordinálása
  • Közreműködés a műszaki tartalom pontos meghatározásában
  • Terveztetés műszaki paramétereinek meghatározása, tervegyeztetés, eltérések esetén jelzés és beavat-kozás
  • Helyszíni kooperációk
  • Kivitelezés ellenőrzése és átvétele; alvállalkozók koordinálása a projektek megvalósításában
  • Szerződéses határidők betartása és betartatása
  • Projektek pénzügyi ellenőrzése
  • Tűz- és munkavédelmi előírások betartatása az építkezéseken
  • Hatóságokkal és közművekkel történő egyeztetések
  • Szakhatósági engedélyek beszerzése, azok koordinálása

Elvárások

  • Legalább középfokú építőipari végzettség
  • Legalább 4-5 éves, releváns szakmai tapasztalat (projektvezetőként vagy építésvezetőként)
  • Nagyobb méretű lakóépületek, iroda fejlesztések, esetleg ipari fejlesztések terén szerzett szakmai ta-pasztalat
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel, stb.)
  • Határozott, dinamikus, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Megbízhatóság, szorgalom, terhelhetőség

Előny

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Műszaki ellenőr jogosultság
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, céges autó
  • Izgalmas, nagy volumenű projektek
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Lelkes, barátságos csapat, támogató munkakörnyezet
  • Angol nyelvtanfolyam, sportolási lehetőség