Feladatok

  • Irodai belsőépítészeti kivitelezések koordinációja, saját munkavállalók és alvállalkozók munkájának szer-vezése, irányítása, ellenőrzése
  • Anyagrendelések összeállítása
  • Építési napló vezetése
  • Építési területek rendezése, rendezett, tiszta munkaterület megkövetelése
  • Építési területen az anyagmozgatások, anyagátvételek szervezése
  • Balesetvédelem és védőfelszerelések viselésének megkövetelése
  • Munkához tartozó felmérések, kimutatások, kalkulációk készítése
  • Műszaki tartalom és minőségi követelmények pontos betartatása
  • Főépítésvezető munkájának segítése, kiegészítése

Elvárások

  • Legalább középfokú, építőipari végzettség
  • Magasépítészeti kivitelezésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Fiatalos, dinamikus személyiség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Precizitás, igényesség, szakmai alázat

Előny

  • Építészmérnök végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Fitout területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, jó hírű vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, céges autó
  • Szakmai fejlődési lehetőség