Feladatok

  • Az APQP folyamat végrehajtása a vállalat és a beszállítók között, új alkatrészek/technológiák bevezetése kapcsán
  • Az új, potenciális beszállítók értékelése, auditok a beszállítók telephelyén
  • A PDCA-tevékenységek nyomon követése a lezárásig.
  • Javaslat a beszállítók kiválasztására az új alkatrészekhez az európai központ irányelveinek megfelelően, a következő szempontok szerint: műszaki ismeretek, képességek, minőség, idővonal, kommunikáció, stb.
  • A projektekből származó PPAP-k értékelése
  • Beszállító fejlesztési program megvalósítása a következő témák szerint: átfutási idő csökkentése, folyamatok fejlesztése, költségek csökkentése a folyamatok egyszerűsítésével, kockázatok minimalizálása, a reaktivitás fejlesztése, stb.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban gépészmérnök, villamosmérnök, minőségügyi mérnök)
  • Legalább néhány éves, autóipari cégnél szerzett releváns szakmai gyakorlat
  • Szériagyártásban, tömegtermelésben szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi módszerek ismerete (pl. 8D, VDA, IATF, stb.)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Stabil, hosszú távú lehetőség egy növekvő multinacionális cégnél
  • Erős szakmaiság, folyamatos tanulási, fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet, barátságos, jó fej kollégák
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség