Feladatok

  • a teljes folyamat menedzselése az értékesítéstől kezdve: távvezetékes projektek akvizíciója, lebonyolítása
  • a projektben részt vevő csapat (15-20 fő) irányítása: piaci munka, ajánlati munka, szerződéskötés, kivitelezés, pénzügyi teljesülés
  • piaci-vállalkozási stratégia kialakítása
  • a stratégia megvalósításához szükséges emberi erőforrások meghatározása, kialakítása
  • az üzleti stratégiához illeszkedő beszerzési, alvállalkozói tendereztetési stratégia kialakítása

Elvárások

  • villamosmérnöki végzettséggel,
  • középszintű angol nyelvtudással,
  • minimum 5 év tapasztalattal hasonló területen,
  • önállósággal, teherbírással és szakmai elhivatottsággal.

Amit kínálunk

  • komplex, felelősségteljes feladatkörben lehet kamatoztatni és bővíteni az eddig megszerzett szakmai tudást,
  • az üzletfejlesztés egy kiemelten fontos terület, partnerként tekintenek az új kollegákra,
  • rugalmasságot biztosítanak, emberként fordulnak egymáshoz a vezetők és kölcsönös bizalom alapján folyik a közös munkavégzés,
  • az óriási nemzetközi háttér biztosítja az állandó fejlődést és stabilitást