Feladatok

  • Vevői igények, elvárások értelmezése, felmerülő problémák megoldása, kezelése quality eszközökkel
  • Vevői reklamációk kezelése 8D módszerrel
  • Belső minőségirányítási problémák kezelése
  • Termelési folyamatok teljes körű ismerete, a termelési sorok hibáinak elemzése
  • Együttműködés a termelési mérnökcsoporttal
  • Dokumentációs rendszer ismerete, rajzok használata
  • Személyre szabott speciális minőségirányítási feladatok elvégzése
  • APQP folyamat kezelése, beleértve az első minták legyártásának gyártási felügyeletét és a dokumentációk kiküldését a vevőnek
  • Részvétel a belső auditokban és a külső auditok támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
  • Rendszer szemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés

Előny

  • Minőségbiztosítási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • IATF 16949, VDA ismeret
  • APQP/PPAP/FMEA/MSA/SPC előírások, módszertanok ismerete
  • Auditokon szerzett releváns tapasztalat (folyamat-, rendszer-, termék audit)
  • Statisztikai programok ismerete (JMP vagy Minitab)

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárási támogatás (illetve céges busz)
  • Folyamatos képzések, karrierlehetőség
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség, családbarát munkahely