Feladatok

  • A csoport üzleti tervének elérése
  • A megbízói és alvállalkozói kör bővítése
  • Aktív résztvétel a tenderek feldolgozásában és implementációjukban
  • Kapcsolattartás a nemzetközi társosztályokkal és külföldi kirendeltségekkel
  • A csoport eredményének elemzése havi, negyedéves, éves szinten
  • A csoport működésének megtervezése, a csapat hatékony működésének monitorozása
  • A havi pénzügyi zárás felügyelete
  • Javaslatok megfogalmazása a csoport hatékonyabb működtetésére vonatkozólag
  • A díjszabások, megállapodások felülvizsgálata

Elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat, nemzetközi közúti szállítmányozás területén
  • Gyűjtő és LTL szállítmányozási tapasztalat
  • People management tapasztalat
  • Lendületes, fiatalos, ambiciózus személyiség
  • Kiváló együttműködési és stressztűrő képesség

Előny

  • Spanyol és/vagy olasz nyelvtudás

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatások (bónusz, cafeteria, egészségbiztosítás)
  • Stabil hátterű, emberközpontú multinacionális cég
  • Karrierlehetőség