Feladatok

  • A vállalkozók koordinálása és irányítása (karbantartás, javítás, műszaki és egyéb vonatkozásban)
  • Együttműködés a társosztályokkal (pl. pénzügyi, marketing, kiskereskedelem)
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel a folyamatos üzemeltetés, valamint a műszaki kérések és panaszok kezelése kapcsán
  • Az infrastruktúra-üzemeltetési vezető helyettesítése (biztonság, takarítás, hulladékgazdálkodás, tűzvédelem, egészségvédelem, környezetvédelem, kártevőirtás, kertészet, parkolási rendszer, biztosítás, stb.)
  • A szolgáltatási díj költségvetésének kezelése, továbbá ajánlások a beruházások költségvetéséhez
  • A szolgáltatási díj és a CAPEX költségvetés felhasználásának nyomon követése
  • A bérlők üzemeltetési panaszainak kezelése
  • Az ingatlan napi üzemeltetési és javítási / cserélési költségeinek jóváhagyása
  • Az ingatlan működő vállalkozók munkájának ellenőrzése
  • Breeam és egyéb tanúsítványok kezelése
  • A karbantartó csoport irányítása
  • Folyamatok, eljárások és rendszerek betartatása és ellenőrzése az ingatlan üzemeltetési osztályán
  • A működési adatok biztosítása a havi vezetői jelentésekhez, az operatív adatok szolgáltatása az éves üzleti tervhez

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, építészmérnök vagy villamosmérnök)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Ingatlanok karbantartásában, műszaki üzemeltetésében szerzett szakmai gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, Powerpoint)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Igényes munkakörnyezet
  • Barátságos, vidám, professzionális csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség