Feladatok

  • Elsődleges és másodlagos adatgyűjtés kezelése (a junior adatelemző irányítása), adatkészlet-management, vállalati kutatási adatbázisok kezelése (iroda, ipari és logisztika, kiskereskedelem, hotel)
  • Az adatkezelési és adatvizualizációs folyamatok kezelése
  • Rendszeres és ad hoc piaci jelentések és elemzések készítése Tableau és Microsoft platformokon
  • Felelősség a belső és külső piaci információk és jelentések tartalmáért és tervezéséért
  • Kapcsolattartás a CEE / EMEA kutatócsoportokban, beleértve a jelentéstételt, a rendszeres piaci tájékoztatást, a központi adatkészletek frissítését, és a közös projekten való munkát
  • Kontakt személy a Budapesti Kutatási Fórumon (ingatlan tanácsadó fórum, piaci adatmegosztó platform)
  • Szoros együttműködés az ingatlanbérbeadás, ingatlanértékesítés, értékbecslés és ingatlankezelési osztályokkal

Elvárások

  • Közgazdász vagy hasonló végzettség
  • Magabiztos, szakmai angol nyelvtudás
  • Adatkezelő eszközök ismerete (pl. Alteryx, SQL, Excel Query)
  • Adatvizualizációs eszközök ismerete (pl. Tableau vagy Power BI)
  • Érdeklődés az ingatlanpiac iránt
  • Magabiztosság, önállóság, felelősségtudat
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Rendkívül igényes munkakörnyezet
  • Barátságos, professzionális csapat
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség