Feladatok

  • A szolgáltatási stratégiai kidolgozása és felelősség a Konfiguráció és a Szoftver Licensz Management tervezéséért, kommunkációjáért és végrehajtásáért.
  • A CMDB és SW licensz kezelési szabályzat és folyamat kidolgozása és kezelése.
  • A CMDB és licensz adatok rendszeres karbantartása.
  • A megfelelő biztonsági és hozzáférési szintek biztosítása a Konfigurációkezelő Rendszerhez.
  • Ütemterv és jelentések készítése a mérföldkövekről és a fő teljesítménymutatókról.
  • Jól dokumentált működési folyamatok biztosítása a szoftver rekordok teljessége és helyessége érdekében.
  • Együttműködés a CI osztály/adat tulajdonosokkal a folyamat betartásának elősegítése céljából.
  • A potenciális folyamatproblémák azonosítása, felismerése és elemzése a jelenlegi és korábbi adatok alapján, a CMDB és a szoftverleltár helyességének és teljességének biztosítása, valamint az elavultság és a duplikált problémák kezelése.
  • A CMDB és licenszkezelési kommunikáció és dokumentáció betartatása.
  • Segíti a szervezet képzését a CMDB-vel és licenszkezelési koncepciókkal, szabályzatokkal és eljárásokkal kapcsolatban.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (diploma), elsősorban informatikai területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Szolgáltatás-menedzsmentben való jártasság és az ehhez kapcsolódó technológiákban szerzett tapasztalat
  • ITIL v3 vagy ITIL v4 képesítés
  • Jó stressztűrő készség
  • Jó kommunikációs képesség

Munkáltató ajánlata

  • Stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség
  • Versenyképes fizetés